FitMind schudnij bez diet

http://sensus.pl/view/6452./ksiazki/fitmind-schudnij-bez-diet-klaudia-pingot-aleksandra-buchholz,fitmin.htm
Witajcie moi drodzy w maju ! :) Wiele z Was korzystając z dni wolnych odpoczywa a ja mam dzisiaj dla Was recenzję książki która z pewnością umili majowy odpoczynek:) FitMind Schudnij bez diet to nie kolejna książka w której znajdziecie zasady zdrowego żywienia, przepisy oraz ćwiczenia fizyczne. Odkryjecie znacznie więcej. Autorka skupia się nad zrozumieniem zasad zarządzania ciałem, umysłem i własną energią. Stara się nam pokazać jak mamy postrzegać dietę. Książka ta jest swego rodzaju antidotum na "odgrubienie" oraz przywrócenie ładu i harmonii ciała i duszy. W prosty sposób pokazuje jak nie działać wbrew sobie i nie ulegać panującemu we współczesnym świecie kultu szczupłej i wysportowanej sylwetki.
Książka napisana jest przestępnym i lekkim językiem, a to sprawia że można ja przeczytać niemal jednym tchem.  


Zdanie widniejąca na odwrocie książki:Dieta rozumiana jako ograniczanie sobie jedzenia lub manipulowanie łaknieniem jest oszukiwaniem siebie to właściwie cała zawartość i esencja. Autorki książki nie tylko w prosty sposób ukazują mechanizmy, które kierują naszym ciałem i podświadomościom, ale dają też garść porad o tym, jak zaprogramować w sobie odpowiednie myślenie i jak we właściwy sposób postrzegać odchudzanie. W książce przedstawiony jest też zbiór różnych praktycznych ćwiczeń do każdego rozdziału, np o tym jak przestać lubić słodycze, skojarzenie cola-czernina działa wyśmienicie!
Serdecznie polecam do sięgnięcia po tę lekturę, która na pewno otworzy Wam oczy i zwrócicie uwagę jakie błędy popełniacie podczas niewłaściwego podejścia do diety i jak można to naprawić.
 Zapraszam na stronę gdzie możecie przeczytać darmowy fragment książki oraz ją kupić.
http://sensus.pl/ksiazki/fitmind-schudnij-bez-diet-klaudia-pingot-aleksandra-buchholz,fitmin.htm?nr=6452.&url=fitmind-schudnij-bez-diet-klaudia-pingot-aleksandra-buchholz,fitmin&t=ksiazki

Komentarze

 1. Anonimowy01 maja, 2014

  Świetna książka-Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy01 maja, 2014

  Muszę koniecznie ja mieć, za chwilę składam zamówienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno ciekawe rzeczy są w niej zawarte :_)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa ksiazka, jednak na moijej szafeczce w sypialni lezy yleksiazek ktore czekaja az bede je czyatac ze glowa boli :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka książka powinna być pierwszym krokiem każdej dziewczyny na diecie. Badania wykazują, że średnio kobieta odchudza się 18 dni. Potem zapał mija i wracamy do dawnych nawyków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak, tak na prawdę sam proces odchudzania zaczyna się w naszej głowie:)

   Usuń
 7. cola-czernina do mnie przemówiła, nie sięgnę po ten napój przez najbliższy czas.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz ♥
Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu to obserwuj, gdy spodoba mi się Twój chętnie zrobię to samo. :)

Popularne posty z tego bloga

Zupa z czerwonej soczewicy

Sałatka z kurczakiem