Czy wizyta u dietetyka boli?


Czy wizyta u dietetyka boli ? I tak i nie..... To zależy, jak zresztą wszystko w dietetyce. 
Fizykalnie oczywiście nie! Dietetyk wykonuje pomiar na analizatorze składu ciała, badanie jest bezpieczne, nieinwazyjne i wiarygodne. 
Dowiemy się :
-oczywiście ile ważymy
- jaką mamy masę kostną
- masę mięśniową
-zawartość wody w organizmie
- ile mamy tkanki tłuszczowej
- i jaki mamy wiek metaboliczny

Badanie zwykłą miarą krawiecką też nie boli...
Boli często wynik i zderzenie z rzeczywistością. Bo na co dzień założę dłuższy sweter i jeansy i wszystko jest ok. Wagi jednak nie oszukasz, centymetra też. Ale halo! Przecież po to własnie trafiłeś/łaś do dietetyka. Zrobiony został pierwszy krok, chyba nawet najważniejszy. Chcesz coś zmienić w swoim życiu, obok siebie masz specjalistę, który pomoże Ci i będzie też dla Ciebie oparciem. Sam się na to zdecydowałeś.

W swojej pracy spotkałam i spotykam się z  wieloma osobami. Do każdej osoby zawsze podchodzę indywidualnie. Nie traktuję pacjentów przedmiotowo, ani jako kolejny "przypadek". Nie jestem sieciówą i nigdy nie będę.
Cieszę się i bardzo dziękuję za zaufanie, to dla mnie ogromna przyjemność współpracować właśnie z Tobą :)
Za drzwiami gabinetu pojawiają się łzy i te szczęścia i te smutku, śmiech, radość,nadzieja- cała gama różnych uczuć. Ale o tym może innym razem...

Podsumowując: wizyta u dietetyka nie boli, jeśli się na nią decydujesz to jest krok w dobrą stronę do poprawy zdrowia, samopoczucia, zmiany stylu życia. 

Po prostu Warto!

Komentarze

Popularne posty